Telefón: +421 (0)54 474 2450 ,  Mobil: 0907 999 831, 0902 930 178
E-mail: kupele@sunflowers.sk www: www.kupele-na-slovensku.sk/sk
Tel.: 02 / 222 000 22

Koronavírus

Vážení klienti a priatelia,

koronavírus a aktuálne bezpečnostné opatrenia pozastavili cestovný ruch. Nariadenia prijaté vládou chápeme ako nevyhnutné, aj keď v pozícii našej cestovnej kancelárie to nie je vôbec ľahká situácia.

Vaša trpezlivosť a dôvera ale veľkou mierou prispievajú k tomu, že nepochybne všetko zvládneme, preto vám za to patrí veľká vďaka!

Robíme všetko pre to, aby sme sa s komplikáciami popasovali čo najlepšie a minimalizovali tak prípadné náklady na našej i vašej strane.

Ďalšie kroky týkajúce sa jednotlivých pobytov riešime jednotlivo podľa aktuálnych rizík a obmedzení, a tiež berieme ohľad na už zaplatené služby a dlho rezervované termíny u dodávateľov.

V týchto dňoch dojednávame možnosť presunu blízkych termínov pobytov na iné termíny.

Do leta či jesene stále zostáva niekoľko mesiacov, veríme, že sa situácia upokojí a letné pobyty už prebehnú bez obmedzenia.

Zatiaľ Vás prosíme, aby ste nás podporili a svoje rezervácie z preventívnych dôvodov nerušili a vyčkali spolu s nami, ako sa všetko bude vyvíjať.

Vami objednané a zaplatené pobyty s blížiacim sa dátumom odchodu budeme postupne kontaktovať a podľa aktuálnych okolností plánujeme riešiť ďalšie možnosti (napr. zmrazenie stornopoplatkov, zmena termínu či pobytu a pod.).

Teraz musíme byť všetci zodpovední a vydržať - opatrujte sa a neklesajte na mysli!

Vaša CK Sunflowers

E-mail: kupele@sunflowers.sk
Telefón: 02 / 222 000 22 (Po - Pi: 07:30 - 16:00 hod.)
Prepni na mobilnú verziu